KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14623209
nr 1462 3209
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Häst. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 19x19, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:17:22
20/4 19:31:47
25/4 17:21:22